LinkTech, s. r. o.

Váš spoľahlivý partner v online svete.

Stratégia a analýza

Pre naších klientov sa snažíme nájsť príležitosti, ktoré vedú k vytvoreniu správneho riešenia. Zameriavame sa na prieskum trhu a informovanosť vo všetkých odboroch, aby sme zabezpečili silné prepojenie medzi stratégiou a technickou realizovateľnosťou.

Dizajn, UX a obsah

Naším cieľom je vytvoriť užívateľský zážitok, ktorý spĺňa víziu a ciele našich partnerov. Preložiť požiadavky nášho a vášho zákazníka do jednoduchého, intuitívneho a funkčného používateľského rozhrania.

Vývoj a testovanie

Neustálym sa zdokonaľovaním v oblasti technológií, platforiem a nástrojov vám umožňujeme dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Vytvárame webové riešenia použitelné na akýchkoľvek zariadeniach.
Po dokončení funkcií vykonáme úplný regresný test, aby bol užívateľský zážitok najvyššej kvality.

Sociálne siete
a reklamné kampane

Špecializujeme sa na vyspelú taktiku, výskum a analýzu v oblasti sociálnych médií a reklamy. Navrhneme komunikáciu, stratégiu a pútavý obsah, vďaka čomu zvýšime povedomie a predaj vašej značky.

Stála podpora

Všetky firmy sa časom menia a vyvíjajú. Sme tu preto, aby sme vám poradili v oblasti najnovších technológií, pomáhali pri nových online alebo offline kampaniach a zabezpečili, že produkty a služby, ktoré sme vám poskytli, zostávajú aktuálne a bezpečné.